Doğusan
line
line
line

Tarihçe

Ticari geçmişi 2005 yılına dayanan Doğusan Şirketler Grubu, Necip Saltan ve kardeşleri  tarafından Şırnak Merkez de kurulmuş olup, doğru strateji, enerjik yapısı ve güvenirlilik ilkesi  ile sektörel zenginliğini arttırmış,  zaman içerisinde bölgenin gelişen, büyüyen ve  istihdam yaratan önemli firmaları arasında yer almıştır. Otomotiv, Akaryakıt ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren firmamız bu gün için ülkemizin 3 ayrı coğrafi bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir.
Doğusan Şirketler Grubu Akaryakıt sektöründe ilk  Akaryakıt ve LPG İstasyonunu  2010 yılında Opet markası ile  Şırnak merkezde açmış, ardından 2016 Yılında Milas Bodrum yolunda Shell markası ile  İkinci  Akaryakıt ve LPG İstasyonunu hizmete açmıştır. 
Otomotiv Sektöründe ise Volkswagen markasının yetkili servisi olarak Şırnak Merkezde yer alan ve 3000m2 kapalı 5000m2 açık alandan oluşan plazasında hizmet sunmaktadır.Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemiş,her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren,değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan ,dinamik bir şirketiz. Doğusan, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden, ekip bilincini,kendine empoze etmiş kadromuz ile birlikte  emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz