Doğusan
line
line
line

Hedef ve İlkelerimiz

Etik Değerlerimiz

Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemiş, her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Doğusan, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip bilincini kendine empoze etmiş  kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Güvenilirlik ve İş Kalitesi
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya yönelik faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Uzmanlığımız
13 yıldır süregelen tecrübemizle, işimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak donanımımız, insan kaynağımız, teknik ve uzman kadromuzla çalıştığımız alandaki liderliğimizi korumaktayız.

Yenilikçi Yapımız
Doğusan Şirketler Grubu günümüz sektör dinamiklerini, yeniliklerini takip ederek, sürecin getirdiği yenilikçi uygulamaları hayata geçirip, yeni fikir ve girişimlere destek vermektedir.

Yüksek Hedeflere Ulaşma Başarısı
Her zaman ‘iyi’ den daha fazlasına ulaşma arzusu ve şirketimizin temel stratejileri ve prensipleri doğrultusunda yüksek motivasyon ve büyük titizlikle çalışarak hedeflerimize ulaşmak için özen göstermek ilkemizdir.

Mükemmeliyetçiliğimiz
Tüm iş süreçlerimizde en yüksek kaliteyi ve mükemmeliyeti hedefleyerek, kusursuz iş çözümleri sunmak, kaliteli hizmet ve sektöründe başarılı olma arzusu doğrultusunda çalışmak temek prensiplerimizdendir.